Wczytuję
Główną specjalizacją naszej firmy są transfery międzymiastowe. Usługa ta niekoniecznie musi być powiązana z Łodzią czy województwem łódzkim, dotyczy również kursów realizowanych na terenie całego kraju. Jest to najwygodniejszy sposób podróżowania, ponieważ nie musimy nigdzie dojeżdżać, przemieszczać się do miejsca docelowego. Ponadto przejazdy realizowane są na zasadzie door to door – odbiór i dowóz pasażera pod wskazany adres. Jest to zwłaszcza dogodne rozwiązanie dla firm i korporacji, które organizując szkolenia, konferencje czy bankiety firmowe potrzebują dowieźć zaproszonych gości bądź pracowników na organizowany event.
Jakie są nasze inne atuty pozwalające nam być liderem w obsłudze biznesowej?

Przejazdy bezgotówkowe dla biznesu

Przejazdy
bezgotówkowe

Umożliwiamy realizację przejazdów bezgotówkowych, dzięki czemu zamiast rozliczać się z pracownikami z każdego odbytego kursu, otrzymujesz od nas na koniec miesiąca jedną fakturę zbiorczą. Ponadto możesz mieć wgląd w każdy zrealizowany kurs, by kontrolować koszty swojej firmy. Wygodnie i bez zbędnej papierologii. Idealne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa.

Wynajem samochodu z kierowcą

Kierowcy
z licencjami

W OnRoad 24 spotkasz tylko wykwalifikowanych kierowców z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami i licencjami do wykonywania transportu osobowego. To oni zapewniają bezpieczną i komfortową podróż oraz profesjonalne podejście niezależnie od tego, dokąd zmierzacie.

Samochody do wynajęcia Łódź

Bogata flota
samochodów

Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów osobowych, co zapewnia dużą wydajność w przypadku obsługi dużych firm i korporacji. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniliśmy przewozy premium, w których środkiem transportu są luksusowe samochody. Z pewnością podniesie to rangę niejednego firmowego wydarzenia czy biznesowego spotkania.