Wczytuję
Nie! Oferujemy przejazdy na terenie całej Polski. Trasa Gdańsk – Zakopane? Pewnie! Wrocław – Lublin? Nie ma sprawy! Ty wybierasz punkt początkowy i końcowy, a my dbamy o komfort Twojego przejazdu.
Tak. Na obecną chwilę współpracujemy np. ze szkołą w Aleksandrowie Łódzkim dowożąc do niej dzieci z okolicznych miejscowości. Bardzo chwalimy sobie takie współprace. Chętnie podejmiemy się takich przejazdów z innymi szkołami.
Tak. Zajmujemy się obsługą nie tylko klientów indywidualnych, ale również firm i korporacji. Posiadamy bogatą flotę samochodów osobowych, atrakcyjne warunki współpracy, a ponadto realizujemy przejazdy bezgotówkowe, co dla firm jest dużym udogodnienieniem.
Transport bezgotówkowy polega na przejazdach z rozliczeniem na fakturę VAT na koniec miesiąca.
Oczywiście! Część naszych aut wyposażona jest w bagażnik, dzięki czemu możesz zabrać w trasę swój jednoślad. Pamiętaj, by zamawiając przejazd lub wypożyczając samochód zarezerwować bagażnik.
System door to door to dowóz prosto pod wskazany adres. Szykuje się babski weekend lub wybierasz się ze znajomymi na wieczór kawalerski? Oferujemy przejazd w wybrane przez ciebie miejsce.